• بیمه ایران

  بیمه ایران "نمایندگی بیمه ایرانیان " با سابقه ای درخشـان و تجارب طولانـی در ارائه خدمات بیمه ای باهدف دسترسی سریعتر و آگاهی بیشتر برای هموطنان عزیز،اقدام به پذیرش و صدور خدمات بیمه ای ، در زمینه ی بیمه های زندگی از طریق اینترنت برای سراسر کشور عزیزمان نموده است .تلاش کردیم تا سفارش و دریافت انواع خدمـات بیمه تا آنجا که امکان دارد برای شما دوست عزیزسریعتر و آسانتر و با هزینه کمتر انجام بگیرد. به همین دلیل،اقدام به ارائه خدمات زیر به صورت رایگان و با سرعت بالا نموده ایم

  bimeiran

   

  برای دسترسی سریع به مطالب روی عکس های زیر کلیک کنید :

    انواع بیمه عمر و زندگی و سرمایه گذاری   انواع بیمه عمر و زندگی و سرمایه گذاری   معرفی بیمه عمر ایران مان
    بیمه عمر بانوان و زنان خانواده و همسران و مادران بیمه ایران   بیمه عمر و زندگی کودکان و فرزندان و نوزاد بیمه ایران

    بیمه عمر بازنشستگی بیمه ایران مان

  مشاوره

  جهت خرید انواع بیمه های عمر و زندگی مان بیمه ایران، بیمه شخص ثالث خودرو و ماشین و بیمه بدنه اتومبیل و بیمه ی مسئولیت و بیمه سرقت و آتش سوزی بیمه ایران در برتر بیمه ایران بصورت رایگان صورت می پذیرد.

 • معرفی بیمه عمر- مان

  بیمه زندگی ، بیمه مـان

  نهالی نـو از ریشه ای کهن

  معرفی بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران

   

  در راستای گسترش و توسعه بيمه های زندگي بين كليه اقشار جامعه، شركت سهامي بيمه ايران اقدام به طراحي وارائه محصولي غني و منعطف (بیمه عمر مان) نموده كه قادر به برآورده كردن انتظارات و تامين نيازهای آحاد جامعه با سطوح درآمدی و طبقات سني متفاوت باشد. نگراني پيوسته انسان از آينده و خطرات پیش رو، وی را وادار به شناسايي روش های مقابله با عواقب احتمالی می نماید. از جمله روش هايي كه انسان آینده -نگر و هوشمند برای رويارويي با خطرها و تأمین شرایط اقتـصادی ،روانی و … خود فراهم آورده ، ابزار< بیمه > است. خانواده ، هنگامی كه منبع اصلی درآمدش در اثر خطراتی از قبیل مرگ زودرس، ازكارافتادگي، بيكاري و يا فرارسیدن ایام پيري و بازنشستگی از بین ميرود؛ در صورتي كه منابع ديگري برای جايگزيني نداشته باشد در وضع بسیار بدي قرار می گیرد .در چنین شرایطی با خرید بیمه زندگی میتوان با چنین پیامدهای سوئی مقابله کرد. همچنین بیمه زندگی بهترین راه برای فراهم کردن حداقل پس اندازی برای بیمه شده است که در آینده، زمانی که وی پیر شده و توانایی کار کردن و فعالیت اقتصادی را ندارد میتواند از آن استفاده کند .

  شرکت بیمه ایران

   معرفی بیمه عمر مان

  مان یعنی ماندگاری ، امید، نشاط 

   

  چرا بیمه زندگی مان؟

   

  شرکت بیمه ایران به عنوان اولین و تنها بیمه دولتی و شرکتی پیشرو، با هدف ارائه مناسب ترین پوشش بیمه ای و تأمین نیازهای آحاد مردم اقدام به طراحی و ارائه محصولی غنی و منعطف نموده که قادر به برآورده کردن انتظارات و تامین نیازهای آحاد جامعه با سطوح درآمدی و طبقات سنی متفاوت باشد این محصول منحصر به فرد شرکت سهامی بیمه ایران که با نام تجاری “بیمه زندگی مان” (بیمه مان) معرفی شده،علاوه بر داشتن کلیه مزایا و نقاط قوت محصولات مشابه در بازار بیمه کشورمان، ویژگی ها و مزایای منحصر به فردی را دارا می باشد که باعث شدهاین محصول گوی سبقت را از رقبای خود ربوده و برتری معناداری در میزان تقاضا واستقبال مردم داشته باشد.گاهی یک بیمه نامه،فقط یک خواسته شما را برآورده می سازد،اما بیمه زندگی “مان” متناسب با خواسته ها و نیازهای شما طراحی شده و می تواند ترکیبی از مهم ترین خواسته های شما را برآورده سازد.

   

   مزایای بیمه زندگی مان :

  مزایای ارزشمند بیمه زندگی مان را با هم مرور میکنیم :

   

  در صورتی که در اتمام قرارداد بیمه شده در قید حیات باشد

  معرفی بیمه عمر مان

  در صورتی که در طول قرارداد بیمه شده فوت کند

   

  مزیت بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران

   

  مزایای سرمایه گذاری بیمه مان :

   

  در بیمه زندگی مان، بیمه گذار علاوه بر سود علی الحساب تضمینی، در 85% سود حاصل از سرمایه گذاری بیمه گر بر روی ذخیره بیمه نامه مشارکت دارد.امكان تبديل کل یا بخشی از اندوخته بیمه نامه به بيمه بازنشستگي در انتهای مدت بیمه نامه. ارایه اطلاعات مالی شفاف و کامل درپایان هر دوره از شرایط مالی بیمه نامه شامل سرمایه‌ بیمه، کل حق بیمه پرداختی، میزان اندوخته و امکان دریافت وام تا %90 ارزش بازخریدی بیمه نامه از پایان سال دوم ( ابتدای سال سوم ) بدون نیاز به ضامن و با کمترین بهره امکان بازخرید بیمه نامه یا بخشی از بیمه نامه بدون محدودیت زمانی.

   

   

   بیمه عمر ایران نیاز هر ایرانی

  بیمه عمر ایران مانجهت دانلود جدول های بیمه عمر و زندگی مان ایران اینجا کلیک کنید

  بیمه عمر ایران مانجهت دانلود پیشنهاد بیمه عمر و زندگی مان ایران اینجا کلیک کنید

  جهت اطلاع از پوششهای متنوع انواع بیمه های عمر و سرمایه گذاری و دریافت جدول دقیق بیمه عمر ایران با شماره های ویژه 88505454 تماس حاصل فرمایید

  www.iran-insurance.org

 • چرا بیمه عمر شرکت بیمه ایران ؟

  دلایل برتری و بهتر بودن بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران نسبت به سایر بیمه های عمر و زندگی

   

   هر فرد در هنگام خرید یک بیمه نامه (فارغ از بیمه های اجباری مانند ثالث اتوموبیل و نظایر آن) ، چیزی را که به واقع خرید می کند، احساس آرامش و امنیت در صورت وقوع خطری است که در بهترین لحظاتی که به فکر انسان نمی رسد، به وقوع می پیوندد. همه ما در برخی اوقات با مخاطراتی مواجه شده ایم که به جرات می توان گفت، حتی ثانیه ای قبل به آن فکر نمی کردیم. در حقیقت، عدم توانایی انسان در پیش بینی و حذف مخاطرات و حوادث، سبب شده تا خدمتی به نام بیمه پدید آید. حال که فرد برای آرامش بعد از خطر بیمه نامه ای را خریداری می کند، انتظار دارد تا در هنگام بروز حادثه، شرکتی که بیمه نامه را به او فروخته است، در جایگاه و قدرتی باشد که بتواند خسارتی که به وقوع پیوسته را بدون هیچ گونه بهانه و تمام و کمال پرداخت کند. در خرید بیمه نامه به دنبال شرکتی نباشید که حق بیمه کمتری دریافت می کند. بلکه شرکتی را جستجو کنید که اگر خدای ناکرده حادثه دیدید، خسارت شما را تمام و کمال پرداخت نماید. چرا که شما برای آرامش بعد از طوفان پول می پردازید. نه اینکه تنها یک ورق کاغذ را با قیمت پایین تر،خریداری کنید. یک اصل در تجارت رایج است: برای محصول برند باید بیش از سایر محصولات هزینه کرد. خصوصا اینکه آن برند قرار است آرامش شما را پس از وقوع حادثه تامین کند. تخفیف و خرید ارزان را هیچگاه در بیمه پیاده نکنید. نگذارید حادثه به وقوع بپیوندد و سپس افسوس کار نکرده را بخورید که در بسیار مواقع غیر قابل جبران است. تخفیف گرفتن را بگذارید برای بسیاری از خریدهای دیگری که در طول روز و ماه و سال انجام می دهید .این موضوع را خصوصا برای خرید بیمه های عمر و پس انداز و سرمایه گذاری که در آن قرار است ماهیانه وجهی را بپردازید و سالهای بعد آن را با سود و مزایا دریافت کنید، بیشتر مورد توجه قرار دهید.

 • مزایا بیمه عمر مان بیمه ایران

  مزایای بیمه ای  بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران

   

  1) عدم محدودیت سنی و امکان صدور بیمه نامه از بدو تولد.

  2) پرداخت 5 تا 35 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده

  3) پرداخت 5 تا 140 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه (پوشش فوت بههر علت + پوشش حادثه)

  4) پرداخت تا 100 درصد سرمایه فوت به هر علت در صورت نقص عضو و یا از کار افتادگی کلی و جزئی دائم بیمه شده بر اثر حادثه.

  5) پرداخت تا 20 درصد سرمایه فوت به هر علت برای هزینه های پزشکی ناشی از وقوع خطرات مشمول بیمه های حوادث به بیمه شده .

  6) پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه و برخورداری از تمام مزایای بیمه زندگی در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌گذار بر اثر حادثه تا پایان مدت بیمه نامه.

  7)پرداخت 1 تا 3برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه بیمه گذار و به مدت ده سال، در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بر اثر حادثه بیمه شده

  8) پوشش رایگان فوت در اثر حادثه تا زمان صدور و حداکثربه مدت 7 روز.

  9) پرداخت 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان اندوخته ریاضی بیمه گذار به بیمه شده هایی که در آخرین سال حیات خود قرار دارند.

  10)معافیت استفاده کنندگان از مالیلت بر درامد و ارث

  11) پرداخت تا 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 200.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به یکی از امراض خاص و یا پیوند اعضاء اصلی بدن.

  12) پرداخت تا 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان

  13) امکان ادامه پوشش های تبعی بیمه نامه در صورت عدم پرداخت حق بیمه توسط بیمه‌گذار و تامین حق بیمه از محل ذخیره ریاضی

  مزایای بیمه عمر مان ایران

  مزایای سرمایه گذاری  بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران

   

  1) در بیمه زندگی مان، بیمه گذار علاوه بر سود علی الحساب تضمینی، در 85 درصد منافع حاصله از سرمایه گذاری بیمه گر بر روی ذخیره بیمه نامه مشارکت دارد.

  2) امكان تبديل کل یا بخشی از اندوخته بیمه نامه به بيمه بازنشستگي در پایان مدت بیمه نامه.

  3) ارایه اطلاعات مالی شفاف و کامل در پایان هر دوره از شرایط مالی بیمه نامه شامل سرمایه‌بیمه، کل حق بیمه پرداختی، میزان اندوخته و سایر موارد …..

  4) امکان دریافت وام تا 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه از پایان سال دوم بدون نیاز به ضامن

  5) امکان بازخرید بیمه نامه یا بخشی از بیمه نامه بدون محدودیت زمانی، در صورت وجود ارزش بازخریدی.

   

 • خرید بیمه عمر

  بسیار خرسند و مفتخریم که بیمه عمر ایران (مان)  را به عنوان پشتیبان مالی و پس انداز خود انتخاب کرده اید. سفارش و خرید بیمه نامه عمر  از اینترنت و به صورت آنلاین، فرآیند ساده‌ای است که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما می‌شود. تنها نیاز شما، امکان اتصال به اینترنت و وارد کردن شماره تماس شماست. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید نگران نباشید. کارشناسان ما در هر لحظه کنار شما هستند تا نحوه ثبت نام، تکمیل و خرید بیمه نامه عمر را برای شما توضیح دهند.

  استعلام جدول قیمت و نرخ و هزینه بیمه عمر مان ایران

  مراحل خرید بیمه عمر و زندگی و زندگی مان بیمه ایران

  1. ابتدا فرم زیر را پر کنید.

  (دقت کنید تمامی اطلاعات خواسته شده را به دقت و به درستی پر کنید زیراکه ما برای ارتباط با شما و همچنین صدور بیمه نامه به آنها نیاز داریم)

  خرید و ثبت نام بیمه عمر مان ایران

  2. در صورت سوال و ابهام در پر کردن فرم ثبت نام بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران هر مورد با کارشناسان ما تماس بگیرید. در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

  3. برای تعیین زمان ملاقات حضوری و مشاوره رایگان منتظر تماس کارشناسان ما باشید

  4. پس از امضای فرم توسط شما و بررسی آن ، بیمه نامه صادر و در کمترین وقت ممکن برای شما فرستاده میشود.

 • مشاوره خرید بیمه عمر

  >>>> مشاوره تخصصي كاملا رايگان بوده و مشاوران هيچ حق مشاوره اي دريافت نمي كنند.سوالات جهت خرید بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران را از ما بپرسید.

  درود بر شما. شاید فکر کنید تنها هدف شرکت من این است که فقط به شما بیمه نامه بفروشد و آنهم به هر قیمتی؟ یا اصلا چرا شما باید حرف یک غریبه را گوش کنید؟ ممکن است بپرسید این بیمه نامه به چه دردتان میخورد. لطفا کمی صبر کنید شما را درک میکنم، تنها شما نیستید که این نگرانی را دارید اغلب ما ممکن است تجربه خوبی از خریدهای گذشته نداشته ایم، شاید هم فروشنده صداقت نداشته و بعد از خرید پشیمان شده ایم و دلایل بسیاری که شما بهتر از ما میدانید. در ضمن بدانید که بهترین مشتریان کنونی ما نیز در ابتدا غریبه بودند، شما هم اگر بخواهید میتوانید جزو بهترین شرکای شرکت بیمه ایران باشید

  اين مشاوره هيچ الزامي براي تهيه بيمه نامه را بوجود نخواهد آورد. اين مشاوره ميتواند تلفني - حضوري و يا ارسال اطلاعات به ايميل شما باشد. 

   برای ثبت نام به لینک زیر بروید :

  خدمات کارشناسان و مشاوران ما جهت رفع سوالات شما جهت خرید بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران

  – مشاوره کاملا تخصصی با توجه به شرایط شما. 

  – ارائه کاتالوگ، بروشورها و اطلاعات طرح های مختلف. 

  – عقد قرارداد در محل کار یا منزل شما. 

  -برگزاری سمینار های مختلف برای ارگانها و سازمانها جهت اطلاع رسانی پرسنل.

  – پیگیری دقیق کارشناس بیمه از مرحله مشاوره تا تحویل بیمه نامه و خدمات پس از آن.

   

  استعلام نرخ و قیمت و بستن قرارداد بیمه عمر مان ایران

 • مقایسه بیمه تامین اجتماعی و بیمه عمر

  مقایسه بیمه تامین اجتماعی با بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران

   

  اساس کار این دو بیمه با هم فرق می کند اگر بیمه تامین اجتماعی برای شاغلین اجباری نبود همه افراد مانند بنده ، خود را تحت پوشش بیمه ای ساده مانند بیمه سلامت در میاوردیم .بیمه های عمر به علت انعطاف پذیری بیشتر قابلیت فسخ و بازخرید را دارا هستند. اما تامین اجتماعی فقط قابل فسخ است لیکن امکان بازخرید ندارد یعنی از برگشت پولهایی که تا به حال پرداخت کردید خبری نیست. 

  فرق تامین اجتماعی و بیمه عمر ایران

  پوشش فوت عادی و حادثه در تامین اجتماعی بدون تنوع است ولی در بیمه عمر حداکثر تا 35 برابر حق بیمه سالانه و فوت در اثر حادثه تا 3 برابر سرمایه قابل تنظیم است. در صورت از کار افتادگی در بیمه عمر شما معاف از پرداخت حق بیمه میشوید و تا 10 سال مستمری ازکارافتادگی دریافت می کنید. همینطور از محل پوشش از کارافتادگی مبلغی به شما تعلق می گیرد که در تامین اجتماعی فقط کمک هزینه از کار افتادگی پرداخت می گردد. اگر می خواهید بگویید تامین اجتماعی بازنشستگی دارد خوب بیمه عمر هم بازنشستگی دارد می توانید تعیین کنید که 30 سال یا حتی 10 سال دیگر کل مبلغ را یکسره به شما بدهند یا همانند تامین اجتماعی مستمری پرداخت کنند.

   

 • بیمه عمر چیست

   

  سوالی که بسیار حائز اهمیت است این است که بیمه عمر و زندگی و یا بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست و چه مزایایی دارد؟

  بیمه عمر و سرمایه گذاری قرارداد بیمه ای است که همزمان با بیمه نمودن عمر شما امکانات متنوع سرمایه گذاری ذخائر حق بیمه پرداختی شما را در سبد سرمایه گذاری شرکت بیمه، متشکل از مطمئن ترین بازارهای سرمایه گذاری ، در دسترس شما قرارمیدهد تا در صورت تحقق خطر فوت و یا پس از اتمام قرارداد شما و خانواده از تامین مالی مورد نیاز برخوردار شوید . بیمه عمر و زندگی از رایج ترین و متداول ترین رشته های بیمه در جهان بویژه در کشورهای پیشرفته میباشد. هدف اصلی بیمه های عمر ایجادو جمع آوری ذخایر مالی، سرمایه گذاری و کسب سود حاصل از سرمایه بیمه عمر و نهایتا ایفای تعهدات بیمه گر در قبال استفاده کنندگان میباشد .بيمه عمر و سرمايه گذاري يكي از پرطرفدار ترين بيمه هاي عمر در جهان است كه با اضافه نمودن يك برنامه سرمايه گذاري سيستماتيك به بيمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بيشتري را در اكثر كشورها به خود جلب مي نمايد. در شرايط كنوني آيا مي توان از تورم چشم پوشي كرد؟ چنانچه سرمايه بيمه هاي عمر متداول در حال حاضر براي خانواده تا حدودي كارگشا باشد آيا در آينده نيز پس از گذشت چند سال اين مبلغ به اندازه امروز كارگشا خواهد بود؟ و اين در حاليست كه با توجه به نرخ تورم بديهي است كه پاسخ منفي است اما با خريد بيمه عمر و پس انداز،  به مجموعه اي از امكانات كم نظير كاربري بيمه در جهان دسترسي خواهيد يافت. انتخاب امروز شما موجب تامين مالي خانواده و بهره مندي از بهترين بازارهاي سرمايه گذاري در ايران خواهد شد، ضمن اينكه با پيشرفت مداوم و ساليانه سرمايه بيمه عمر و سرمايه گذاري به گونه اي همگون با تورم ، شما طرحي ارزشمند را چه براي امروز و چه براي فرداهاي خانواده خويش برگزيده ايد.

   

  مي توان مزاياي اين طرح را در سه بخش كلي دسته بندي نمود:

  1     مزاياي بيمه عمر 

  2     مزاياي جانبي بيمه عمر

  3     مزاياي سرمايه گذاري

  4     دسترسي فوري به پول نقد

   

  بیمه عمر و پس انداز مان ایران

  در شرايط ناگوار ماهيت نقدي بودن اين سرمايه گذاري به همراه سرمايه بيمه عمر حائز اهميت مي نمايد. بدون قيد و بند هاي ناشي از ضوابط مالياتي و انحصار وراثت سرمايه مذكور مي تواند در تامين مخارج بازماندگان به گونه اي موثر راهگشا بوده و تا زمانيكه بازماندگان خود را با شرايط جديد وفق دهند به خوبي ايفاي نقش نمايد.شركت بيمه پس از دريافت اسناد و مدارك مورد نياز و اطمينان از صحت آنها حداكثر ظرف مدت ده روز تعهدات خود را انجام خواهد داد. سرمايه بيمه عمر و سرمايه گذاري همواره به هر ميزان از معافيت مالياتي برخوردار است و مبلغ قابل پرداخت در صورت فوت به ذينفع شما تابع قانون ارث نخواهد بود.

   

  معافيت مالياتي بیمه عمر

  مطابق ماده يكصد و سي و شش قانون ماليات هاي مستقيم سرمايه بيمه عمر و نيز اندوخته حاصل از سرمايه گذاري هاي  صورت گرفته، تماماً از پرداخت ماليات معاف مي باشند. نظر به ماده صد و چهل و هشت قانون ماليات هاي مستقيم بند2- ج مبالغ پرداختي از بابت بيمه عمر ميتوانند جزو هزينه هاي قابل قبول مؤسسات از نظر ماليات به حساب آيند.

   

  مزيت ويژه در پرداخت سرمایه فوت و اندوخته بيمه نامه بیمه عمر

  علاوه بر اينكه در صورت فوت بيمه شده سرمایه فوت را پرداخت مينمايد، اقدام به پرداخت تمامي ذخيره هاي رياضي بيمه نامه و اندوخته حاصل از سرمايه گذاري هاي صورت گرفته  ذخيره رياضي  را نيز مي نمايد كه اين مزيت در بيمه نامة ساير شركتهاي بيمه موجود نمي باشد.

   

  پوشش بيمه تكميلي ناشي از حادثه بیمه عمر:

  در صورت فوت بيمه شده در اثر حادثه، سرماية فوت بيمة عمر مي تواند تا چند برابر افزايش يابد.

   

  از كار افتادگي بیمه عمر:

  در صورت از كار افتادگي دائم و كامل بيمه شده تا پيش از سن شصت سالگي، شركت بیمه حق بيمه ها را تا پايان مدت قرارداد متقبل شده و از جانب بيمه شده پرداخت خواهد كرد و برنامة بيمة عمر و سرمايه گذاري همانند گذشته و به همان منوال به قوت خود باقي خواهد ماند و ادامه خواهد يافت.

   

  مزایا و پوشش های بیمه عمر

   

  بيمه بيماريهاي صعب العلاج در بیمه عمر

  اين پوشش بيمه شده را در برابر پنج بيماري خاص بيمه كرده و قسمتي از هزينه هاي درماني را متقبل خواهد گرديد. اين بيماريها عبارتند از:

  1     سكتة قلبي

  2     سكتة مغزي

  3     سرطان

  4     پيوند اعضاء

  5     عمل جراحي كرونر و قلب باز

   

  دسترسي به اندوحته حاصل از سرمايه گذاري در بیمه عمر

  حساب اندوخته بیمه عمر و سرمايه گذاري همانند حساب بانكي بيمه شده مي باشد و بيمه شده مي تواند هرگاه كه مايل باشد از اندوخته خويش برداشت نمايد.

   

  دريافت وام بیمه عمر:

  بيمه شده مي تواند تا نود درصد موجودي حساب اندوخته خويش را وام دريافت نمايد.شما بصورت واقعي در سرمايه گذاري هاي شركت بيمه  سهيم خواهيد بود:مهمترين وجه اين سرمايه گذاري ضمانت سود آوري آن از جانب شركت بيمه است. بازده اين سرمايه گذاري بصورت مستقيم مرتبط با بازده سرمايه گذاري شركت بيمه مي باشد.

   

  ضمانت سودآوري بیمه عمر:

  شركت بيمه ایران حداقل معادل هجده درصد سود را به مدت ده سال و بصورت علي الحساب تضمين مي نمايد .اين حداقل نرخ سود تضميني اندوخته اي معادل آنچه ديگر بيمه هاي عمر و پس انداز در پايان قرارداد پرداخت مي نمايند را حاصل مي نمايد، ضمن آنكه با تحقق به سودهاي بالاتر اندوخته حاصل از بیمه عمر و سرمايه گذاري شما، سرمایه ارزشمند تري را در دسترس تان قرار خواهد داد . اين نكته در مقايسه با ديگر بيمه هاي عمر و پس انداز حائز اهميت است كه 18 درصد حداقل تضمين و بصورت علي الحساب خواهد بود.

   

  ميزان مشاركت شما  در سرمايه گذاري هاي شركت بيمه برای بیمه عمر :

  مشاركت در منافع شركت بيمه از سود هاي حاصل از سرمايه گذاريهاي صورت گرفته تنها 15 درصد مي باشد و 85 درصد باقيمانده به حساب اندوخته بيمة عمر بيمه شده منظور مي گردد. اين در حالي است كه قسمت عمده سود هاي حاصل عايد بيمه شدهخواهد گرديد و وي بصورت واقعي در سرمايه گذاري هاي شركت بيمه سهيم خواهد بود.

   

  بیمه مستمري و بازنشستگي بیمه عمر:

  در زمان شروع و پايان بيمه، بيمه شده مي تواند با درخواست كتبي از بيمه گر به جاي دريافت مبلغ سرماية حساب اندوخته بیمه خويش، به صورت يكجا، آن را تبديل به يكي از انواع بيمه هاي مستمري نمايد. و...

   

  خلاصه ای از مزایای بیمه عمر ایران ( بیمه مان ) :

   

  بیمه عمر چیست

  مزایا بیمه عمر

  بیمه عمر | بیمه عمر چیست ، بیمه عمر ایران چیست، بیمه عمر مان چیست ، بیمه عمر و زندگی چیست ، بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران، بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه بیمه عمر مان بیمه ایران چیست، بهترین بیمه عمر کدام است

 • پوشش حادثه بیمه عمر

  زندگی درجهان پرشتاب امروز مخاطرات زیادی به همراه داردکه گاه منجر به زیانهای غیرقابل جبران میگردد ،بیمه مکانیزمی است که در آن ریسک (خطر) از اشخاص یا اموال به شرکت بیمه منتقل گردیده و در این بین شرکت بیمه با ایجاد صندوقی متشکل از پرداختهای بیمه شدگان (حق بیمه) به جبران خسارت یا پرداخت سرمایه اقدام می نمایند.

  در صورتی که حادثه ای پیش بیاید سه حالت ممکن است پیش بیاید : 


   

  1. فرد دچار صدمات و جراجات میشود ---> بیمه عمر ایران هزینه پزشکی تا سقف 50 میلیون ریال به وی پرداخت میکند.

  2. فرد دچار از کارافتادگی دائم و یا نقص عضو  میشود ---> بیمه عمر ایران به وی مستمری به مقدار تا3 برابر اخرین حق بیمه پرداخت شده تا 10 سال پرداخت میکند و فرد را از پرداخت البــــاقی اقساط باقیمانده معاف میکند. و با احتساب تمامی حق تعدیل ها خود شرکت به جای وی پرداخت میکند. ( 0 تا % 100 سرمایه فوت به هر علت و تا سقف 1.000.000.000 ريال )

  3. فرد در اثر حادثه فوت میکند ---> در این حالت بیمه عمر ایران ،سرمایه فوت به مقدار  1 تا 3 برابر سرمایه فوت عادی و حداکثر تا سقف 2.000.000.000 ريال پرداخت میکند.

  پوشش حادثه بیمه عمر

   

  شرایط عمومی پوشش بیمه حادثه در بیمه عمر

  پوشش تکمیلی بیمه فوت ، نقص عضو و از کار افتادگی جزیی ، کلی و دائم و هزینه پزشکی در اثر حادثه

  بیمه ایران بنابر پرسشنامه و پیشنهاد تکمیل شده توسط بیمه گذار و براساس قانون و مقررات بیمه در ایران و طبق شرایط عمومی بیمه حوادث شخصی موافقت می نماید درصورت فوت بیمه شده ، نقص عضو و از کارافتادگی جزیی ، کلی و دائم بیمه شده و پرداخت هزینه های پزشکی بیمه شده در اثر حادثه نسبت به پرداخت غرامت بر اساس سرمایه های مندرج طبق پیوست شماره یک بیمه نامه عمر  اقدام نماید .

  تمامی بیمه شدگان عمر و تامین آتیه می توانند پوشش تکمیلی پرداخت هزینه پزشکی حادثه را فعال نمایند. در صورت بروز حوادث و ایجاد هزینه های پزشکی، بیمه شده میتواند به میزان حداکثر سالی 5 میلیون تومان از شرکت غرامت دریافت کند

   

  ماده ۱- حادثه :

  حادثه عبارت است از هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده بروز کرده و منجر به جرح ،نقص عضو ، از کار افتادگی و یا فوت بیمه شده گردد .

   

  ماده ۲- نقص عضو و از کار افتادگی دائم و قطعی :

  نقص عضو یا از کار افتادگی دائم و قطعی عبارت است از قطع ، تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی انجام کار عضوی از اعضای بدن که ناشی از حادثه بوده و وضعیت دائم و قطعی داشته باشد .

   

  ماده ۳- هزینه پزشکی :

  هزینه پزشکی عبارت است از هزینه هایی که در صورت تحقق خطرات ، بیمه شده مستقیما در مقابل دریافت خدمات درمانی متحمل می گردد.

   

  ماده ۴- خطرات بیمه شده : 

  تامین بیمه گر با رعایت استثنائات و محدودیت های مندرج در الحاقیه شامل تحقق خطر (حادثه) موضوع ماده ۱ این الحاقیه میباشد . تحقق خطرات زیر نیز جزو تعهدات بیمه گر محسوب می گردد :

   

  ۱-۴- غرق شدن ، مسمومیت ، تاثیر گاز ، بخار و یا مواد خورنده مانند اسید .

  ۲-۴- ابتلا به هاری ، کزاز و سیاه زخم .

  ۳-۴- دفاع مشروع بیمه شده .

  ۴-۴- اقدام به نجات اشخاص و اموال از خطر .

  بیمه حادثه ازکارافتادگی

  ماده ۵- استثنائات  :

  موارد زیر تحت پوشش نخواهد بود :

  ۱-۵- خودکشی و یا اقدام به آن .

  ۲-۵- صدمات بدنی که بیمه شده عمدا موجب آن می شود .

  ۳-۵- مستی یا استعمال هرگونه مواد مخدر و یا داروهای محرک بدون تجویز پزشک .

  ۴-۵- ارتکاب بیمه شده به اعمال مجرمانه اعم از مباشرت ، مشارکت و یا معاونت در آن .

  ۵-۵- فوت بیمه شده به علت حادثه عمدی از طرف ذینفع (اعم از مباشرت ، مشارکت و یا معاونت) که در این صورت بیمه گر منحصرا متعهد به پرداخت سهم سایر افراد ذینفع در سرمایه بیمه خواهد شد .

  ۶-۵- هر نوع دیسک و یا فتق بیمه شده .

  ۷-۵- بیماری و ابتلا به جنون بیمه شده مگر آنکه ابتلا به جنون ناشی از تحقق خطر موضوع ماده ۱ باشد .

  ۸-۵- پرش با چتر نجات به صورت سقوط آزاد .

   

  ماده ۶- متوقف شدن بیمه تکمیلی :

  پوشش های تکمیلی حادثه در موارد ذیل خود به خود فسخ شده و دیگر اعتباری نخواهد داشت :

  ۱-۶- درصورت فسخ و یا باز خرید بیمه نامه .

  ۲-۶- در صورت تعلیق و مخفف شدن بیمه نامه اصلی .

  ۳-۶- برقراری مجدد پوشش های تکمیلی تابع بیمه نامه اصلی بیمه عمر خواهد بود .

   

  ماده ۷- خطراتی که فقط با موافقت کتبی بیمه گر و پرداخت حق بیمه اضافی قابل پوشش است :

  ۱-۷- شورش ، انقلاب ، بلوا ، اعتصاب ، قیام ، آشوب ، کودتا و اقدامات احتیاطی مقامات نظامی و انتظامی .

  ۲-۷- زمین لرزه ، آتش فشان .

  ۳-۷- ورزش های سوارکاری ، قایقرانی و هدایت موتور سیکلت دنده ای ، هدایت و یا سرنشینی هواپیمای آموزشی، اکتشافی و غیر تجاری ، هدایت یا سرنشینی اتومبیل کورسی (مسابقه ای) ، هدایت و یا سرنشینی هلیکوپتر ، غواصی ، پرش با چتر (به جز سقوط آزاد) و هدایت کایت یا سایر وسایط نقلیه پرواز بدون موتور .

  بیمه تکمیلی بیمه ایران

  جهت اطلاع از پوششهای متنوع انواع بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران با شماره های ویژه 88505454 تماس حاصل فرمایید

  www.iran-insurance.org

 • پوشش درمان و امراض خاص

  زمانی که نیاز به درمان پزشکی دارید، بیمه عمر از شما حفاظت می کند

  در زمان بروز بیماری های خاص ممکن است شما از طرف کارفرمای خود تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی یا بیمه تامین اجتماعی باشید،یا  ولی از آنجایی که درمان بیماری های خاص دارای هزینه های بالایی می باشد، اگر بیمه درمانی شما به تنهایی تمام این مبالغ را پرداخت نکند در این زمان یک بیمه درمانی مکمل می تواند خیلی به شما در پرداخت هزینه درمانی بیماری های خاص کمک کند. شما بدون نیاز به ارائه صورت هزینه می توانید، از پوشش بیماریهای خاص بیمه عمر بهره مند شوید. پوشش امراض خاص بیمه عمر ایران ( مان )  تا سقف 20 میلیون تومان  برای مجموع پنج نوع بیماری می باشد، و بیمه شده می تواند در هر زمان متناسب با مبلغ پرداختی از این پوشش برخوردار گردد.


   

  بیماری های تحت پوشش امراض خاص بیمه عمر :

  بیماری های تحت پوشش این بیمه نامه عبارتند از هر گونه عارضه جسمی و یا اختلال در اعمال طبیعی اعضاء و جهاز مختلف بدن که ناشی از بروز سکته قلبی، سکته مغزی،جراحی عروق قلبی (کرونر)، و پیوند اعضای اصلی بدن انفارکتوس (قلبی) سکته (Myocardial Infarction) :عبارت است از، از بین رفتن بخشی از بافت عضله قلب در نتیجه خون رسانی ناکافی، این تشخیص بر اساس وجد حداقل دو یافته از یافته های زیر صورت می گیرد: 

  الف) وجود تاریخچه ای از درد سینه ای. 

  ب) تغییرات جدید در نوار قلب (E.C.G) .

  ج) افزایش آنزیم های قلبی.

  جراحی عروق قلب (کرونری) (Coronary Artery Bypass Graft) : عبارت است از انجام عمل جراحی قلب باز به وسیله گرافت عروق کرونر (CABG) برای ترمیم یک رگ یا بیشتر از عروق قلبی که تنگ و یا مسدود شده باشند. لزوم انجام عمل جراحی باید به وسیله آنژیوگرافی عروق کرونر تایید شده باشد. آنژیوپلاستی یا هر نوع اقدام دیگری که از طریق روش های داخل عروقی انجام می گیرد از این پوشش مستثنی هستند.

  پوشش بیماری خاص بیمه عمر 

  سکته مغزی (Stroke) : عبارت است از هر واقعه عروقی مغز یا ترومای سر که باعث نتایج و عوارض عصبی (نورولوژیک) به مدت بیش از 24 ساعت شود و شامل خونریزی یا آمبولی از یک منبع خارجی مغز باشد که با سی تی اسکن یا M.R.I تایید گردد.

  پیوند اعضای اصلی بدن (Main-Organ-Graft) : پیوند اصلی اعضای بدن عبارت است از دریافت عضو از طریق پیوند یکی از اندامهای زیر:

  الف) قلب

  ب) ریه

  ت) کبد

  ث) کلیه

  ج) مغز استخوان

  ح) چشم

  نکته قابل توجه اینکه هزینه درمان سرطان جداگانه است . و این یک مزیت بزرگ است چراکه از امراض خاص و سرطان به طورجداگانه میشود استفاده کرد و پوشش سرطان تا 30 میلیون تومان است . درحالیکه شرکت های دیگر سرطان را نیز جز پوشش امراض خاص حساب میکنند که شما یا از پوشش امراض خاص و یا از پوشش سرطان میتوانید بهره ببرید که در واقع زیان خواهید کرد. اما در بیمه عمر ایران هر کدام به طور جداگانه قابل استفاده است 

  بیمه سکته قلبی مغزی پیوند اعضا سرطان

  جهت اطلاع از پوششهای متنوع انواع بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران با شماره های ویژه 88505454 تماس حاصل فرمایید

  www.iran-insurance.org

 • بیمه عمر به زبان ساده

  بیمه عمر یعنی چی ؟ با سرمایه اش  چه کاری میتوان انجام داد؟ چرا باید بیمه عمر داشته باشم؟

  بيمه عمر یعنی خودت رو بيمه کنی در برابر حوادثی که پیش بینی نمیشه کرد !

  یعنی بتونی خیلی راحت بعد 15 سال بدون کار کردن هر ماه حقوق دریافت کنی !

  یعنی بدون سابقه کار و مبنای حقوق بتونی حقوق بازنشستگی بگیری !

  یعنی بتونی وقتی مشکلی پیش اومد برات ازش وام برداری !

  یعنی اگر تو کاری می خوای سرمایه گذاری کنی بهت پولی بده تا کارتو شروع کنی !

  یعنی خودت،همسرت،بچه هات یه آینده روشن چه وقتی زنده ای چه زمانی که از بد روزگار نباشی پیششون !

  یعنی جوونی و تازه ازدواج کردی میخوای صاحب خونه و ماشین شی راحت همه رو باهم بدست بیاری !

  یعنی وقتی بچه هات کوچیکن بيمه شون میکنی تا سن 15 سالگی برسن بتونی بهترین مدرسه ثبت نام کنی !

  خیالت بابت جهیزیه و خونه و ماشین و سرمایه برای کار راحت باشه !

  یعنی فرزندت بتونه برای ادامه تحصیل بره خارج ! 

  یعنی بتونی بعد چند سال خونه بخری ! 

  یعنی وقتی یه مریضی گرفتی دور از جون خانوادت از لحاظ اقتصادی فلج نشن !

  یعنی بچت اگر خواست یه کاری تاسیس کنه بتونی بهش سرمایه بدی !

  یعنی واسه کادو به خانمت بیمه عمر بدی تا بتونه حقوق بازنشستگی بگیره ! 

  یعنی  اگه یه روز بر اثر حادثه دیگه  نتونستی کار کنی ، نگران خانوادت و مشکلات اقتصادی نباشی !

  بیمه عمر یعنی برنامه ریزی ، یعنی آینده نگری ، یعنی کم کردن ریسک ، یعنی داشتن هدف !

  یعنی دوست داشتن خانواده ، یعنی زندگی درست !

   

  مزایای خرید بیمه عمر

  دوست عزیز امروز اکثریت مردم ایران ، در حال خرید این بیمه ارزشمند هستند ، 

   اگر از این قافله هدفمند جا بمونید ، در آینده افسوس خواهید خورد  !

   

   

 • بیمه عمر و زندگی ایران مان

   

  نمایندگی برتر بیمه عمر ایران و نمایندگی درجه یک جنرال با انجام مشاوره ی رایگاه جهت خرید بیمه عمر در خدمت شما است و می توانید از مزایا بیمه عمر ایران از قبیل بیمه حوادث و بیمه پوشش سرطان برخوردار شوید. بیمه عمر ایران معروف به بیمه عمر مان با تحت پوشش قرار دادن بیمه امراض و بیماری های خاص و بعلاوه ی آن با تحت پوشش قرار دادن سرطان با بیمه عمر پوشش سرطان  و همچنین بیممه حوادث و بیمه فوت بعنوان کارامد ترین بیمه عمر در ایران شناخته می شود و می توان این را اشاره کرد که بیمه عمر ایران بهترین و برترین بیمه عمر در ایران می باشد و این موضوع از نظر مردم و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران هم گفته شده طوری که بیمه عمر ایران بهترین بیمه عمر اط سوی مردم و بانک مرکزی شناخته می شود.

   

  برای خرید بیمه عمر ایران ابتدا لازم است که از جدول محاسبات بیمه عمر که در این وبگاه ارایه شده است حدود حق بیمه که علاقه مند به خریدن هستید را انتخاب بفرماید. شما می توانید از محاسبه ی آنلاین حق بیمه عمر ایران استفاده کنید و میزان سرمایه گذتری خود را تعیین کرده و سپس با شماره ی همراه  09126750622 و شماره ثابت 02188505454تماس حاصل  و از مشاوره ی رایگان ما برخوردار شوید و در صورتی که در ذهن شما سوالی باقی مانده ما به آن پاسخ می دهیم.

  در پایان ارزو مند هستیم که شما از مزایای  فروان بیمه عمر مان ایران برخوردار شوید و از عمر خود را بیمه کنید و بیمه پوشش سرطان و بیمه پوشش بیماری های خاص و... را تهیه بفرماید.

  بیمه عمر ایران بهترین و مناسب ترین بیمه عمر برای خانم های خانه دار و در کل بهترین بیمه عمر برای بانوان و خانم ها می باشد و همچنین بیمه عمر ایران بهترین و مناسب ترین بیمه عمر برای فرزندان و کدکان ما می باشد چرا که می توان برای انها با کمترین سرمایه گذاری آینده ای روشن ترسیم نمایم و بعلاوه بیمه عمر ایران بهترین و مناسب ترین بیمه عمر برای دوران بازنشستگی و استراحت بعد از خدمت می باشد.

   

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی