بیمه عمر و ازدواج

امروزه صندوق‌های بيمه‌ای تلاش می كنند خدمات خود را صرفا به تامين بخشی از هزينه‌های درمانی محدود نكنند و با ارائه خدمات حمايتی اجتماعی به بيمه‌شدگان تحت پوشش خود، در افزايش ميزان رضايتمندی بيمه‌شدگان از عملكرد سازمان‌های بيمه‌گر با يكديگر رقابت كنند. در كشور ما نيز صندوق‌های بيمه‌ای علاوه بر تامين بخشی از هزينه‌های درمانی خدمات ديگری همچون مستمری بازنشستگی، از كار افتادگی، و كمك هزينه ازدواج را به بيمه‌شدگان تحت پوشش خود ارائه می كنند.

 

بیمه عمر و ازدواج چیست ؟

ما هميشه بهترينها را براي خود و خانواده‌مان مي‌خواهيم. همان گونه كه با ازدواج و تشكيل خانواده مسئوليت هايمان بيشتر مي‌شود. ‌در جايگاه والدين، برتری شما تامين آينده فرزندتان و روياها و علايق شان می‌باشد. امروزه تحصيلات خوب، تهيه مسكن و حتی يك ازدواج ساده هزينه های زيادی دارد كه اين هزينه ها به مرور زمان نيز افزايش می ‌يابند. فقط تصور كنيد كه شما به چه سرمايه ای برای گذراندن تمام اين مراحل توسط خود و خانواده نيازمنديد. بیمه ایران در راستای ارائه خدمات نوین سرمایه گذاری به اقشار مختلف مردم و جلب رضایتمندی اقشار مختلف و تامین مالی بخش اعظمی از افراد جامعه، اقدام به معرفی طرح سرمایه گذاری بیمه عمر و تامین آتیه نموده تا بیمه گذاران قادر باشند از طریق اندوخته و پس انداز تدریجی، پس از طی یک دوره زمانی مالک سرمایه قابل توجهی گردند. این بیمه نامه با هدف تامین سرمایه ای جهت برگزاری مراسم عروسی و تهیه جهیزیه  و اثاث خانواده ارائه می شود. 

 

بیمه عمر مان وام ازدواج فرزندان

دریافت مام از بیمه عمر و ازدواج بیمه ایران

 

یکی از مزایای این بیمه نامه دریافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می باشد. از پایان سال دوم می توانید تا %90 از مبلغ ارزش بازخریدی صندوق بیمه نامه خود وام دریافت نمائید. از این وام می توانید برای تهیه جهیزیه و همچنین هزینه های ازدواج استفاده کنید.بیمه عمر و ازدواج این امکان را به شما می دهد که برای تامین هزینه های ازدواج و جهیزیه و همچنین وام ازدواج خود و فرزندان از امروز پس انداز کنید.

◄◄◄برای خواندن مزایای کامل این طرح بیمه عمر اینجا کلیک کنید ►►►

 

بیم

3.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (2 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی