چرا خانمها نیاز به سرمایه گذاری دارند؟ چرا باید زنان و خانم ها برای خود بیمه های عمر و زندگی تهیه کنند؟

مزایای بیمه عمر برای بانوان چیست؟ چرا زنان خانه دار و خانم ها باید به فکر یک سرمایه بازنشستگی باشند؟

بهترین و برترین بیمه عمر و زندگی برای خانم های خانه دار و زن ها کدام بیمه است؟ چرا بیمه عمر مان برای خانم ها مناسب است؟

در جامعه امروزی زنان پا به پای مردان جامعه در هر حال کار و تلاش هستند و با توجه به بنیه ظریف بانوان قوای جسمانی آنان نیز به طبع آن زودتر از مردان تحلیل می رود. با این حال بعضی از مشاغلی که مادران و دختران این جامعه درآن فعالیت می کنند در حقیقت جز مشاغل سخت و سنگین حساب می شود مانند پرستاری، آرایشگری و حتی خانه داری (که درهمه کشورها بجز ایران جزو مشاغل محسوب می شود) ولی متاسفانه از هیچ گونه امنیت شغلی برخوردار نیستند. اما با توجه به نیازمالی که دارند به اجبار به فعالیت های سنگین می پردازند. 

 

پرسش هایی که بانوان عزیز باید از خود بپرسند این است :

تا چند سال دیگر می توانم این فعالیت های سنگین را با توان و قدرت امروزی انجام بدهم؟

در آن زمان نیاز مالی خود را چگونه برطرف نماییم؟

و استقلال مالی خود را چگونه حفظ کنم؟

راه حل چیست؟

 

بیاید نگاهی به آمار و ارقام بیاندازیم :

الف) 45 درصد زنان بالای ۵۰ سال مجرد هستند. 

ب) درآمد بازنشستگی زنان کمتر از مردان است. به‌ علت اینکه به‌طور متوسط یک زن در سنین فعالیت، ۷/۱۴ سال در مقایسه با ۶/۱ سال برای یک مرد در سن فعالیت، از بازار کار دور می‌باشد ( زن‌ها عمدتاً به شغل خانه‌داری مشغول می‌باشند ) 

ج) ۵۰ درصد از ازدواج‌ها به طلاق منجر می‌شوند. البته عمده‌ترین عاملی که زوج‌ها درباره آن با هم نزاع می‌کنند، پول می‌باشد و در بسیاری موارد زنان طلاق گرفته بچه‌هائی نیز دارند که از نظر مالی و مسئول آنها نیز می‌باشند.

د) در اولین سال بعد از طلاق، سطح استاندارد زنان ۷۳ درصد کاهش می‌یابد

هـ) ۸۰ درصد زنان بیوه در فقر زندگی می‌کنند.

ز) تقریباً از هر ۱۰ زن، ۷ نفر در زمان‌هائی از زندگی در فقر به‌سر می‌برند.

آمارهای فوق را از این جهت ارائه ندادیم که شما را هراسان نماییم. اما می‌خواهیم بگوییم در زمان حاضر زنان نیز باید برای تأمین معیشت مالی خود آماده شوند. خرج زندگی بیشتر از آن است که بی‌بهره بودن از پول را بتوان تحمل نمود. براساس آخرین آمار ۹۰ درصد از کل زنان مسئولیت‌ زیادی برای تأمین هزینه‌های زندگی خود دارند که تاکنون ۷۹ درصد آنها برای آن برنامه‌ای نداشته‌اند. مشابه چنین وضعیتی تا به حال وجود نداشته است.

 چرا باید زنان برای خود بیمه های عمر تهیه کنند؟

یکی از مهمترین دغدغه های زنان به عنوان اصلی ترین رکن هر خانواده نگرانی از تامین نیازهای مادی آنان در آینده می باشد. چرا که در سن های بالا درآمد های خانواده کاهش می یابد ولی مخارج افزایش پیدا می کنند. از طرفی نداشتن یک پشتوانه مالی خوب برای زنان در سن های بالا باعث بروز مشکلات زیادی برای آن ها خواهد شد. موضوع بیمه شدن زنان چند سالی است که بسیار جدی دنبال می شود. از آن جایی که زنان خانه دار یا تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند و یا تحت پوشش بیمه همسر خود هستند فقط از بیمه های درمانی می توانند برخوردار شوند

بیمه عمر بانوان زنان خانم های خانه دار

ولی به زن ها حقوق بازنشستگی تعلق نمی گیرد. حتی خانم هایی که شاغل هستند هم حقوق بازنشستگی آن ها معمولا جوابگوی مخارج زندگی آن ها نخواهد بود. بیمه عمر به بیمه ای گفته می شود که شخص در طول مدت چندین سال، پول های کوچک خود را در شرکت های بیمه تحت عنوان بیمه عمر و تامین آتیه پس انداز می کند، علاوه بر این که در طول این سال ها از پوشش های بیمه ای مفیدی برخوردار است، برای آتیه خود نیز سرمایه ای فراهم خواهد نمود. زنان خانه دار می توانند همزمان با سرمایه گذاری و پس انداز خود را در برابر حوادث و بیماری های خاص بیمه نمایند. در صورت بروز حوادث شرکت بیمه دولتی ایران حامی مالی آن ها خواهد بود و هزینه های بیمارستانی و درمانی ناشی از حوادث را به بیمه شدگان عمر و تامین آتیه پرداخت می نماید. البته زنان خانه دار می توانند از پوشش های تکمیلی نقص عضو حادثه و بیماری های خاص و همینطور پوشش جداگانه سرطان نیز استفاده کنند. در بدترین دیدگاه در صورت فوت زنان، سرمایه ای به فرزندان و یا هر شخصی که خود تعیین کنند پرداخت می شود. بد به دلتان راه ندهید. ما قصد نداشتیم شما را آزرده خاطر کنیم. امیدواریم که برای هیچ خانم ایرانی که بیمه عمر و تامین آتیه می شود هیچ حادثه و اتفاق بدی رخ ندهد.

 ما تنها آرامش و رفاه شما را خواستاریم

جدا از پوشش های بیمه ای که هر کدام برای خود و به تنهایی برای خانم ها خیلی ارزشمند است ما در این مطلب سعی داریم ارزش سود نهایی و سرمایه ای که شما در دوران کهنسالی خواهید داشت را مطرح کنیم. این بیمه و این سرمایه از محل پول هایی تامین می شود که زنان به راحتی می توانند از کنار مخارج غیر ضروری خود پس انداز کنند. 

این بیمه و سرمایه ای که به وجود می آید می تواند در دوران کهنسالی برای خانم ها سرمایه ای ارزشمند قلمداد شود. شرکت بیمه ایران حق بيمه‌های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمينی در اندوخته‌های شما انباشته می نمايد. اين اندوخته، طي سالهای بعد با افزوده شدن حق بيمه‌ها و سود آنها، افزايش يافته و پس‌اندازی مطمئن براي رفع نيازهای احتمالی و برنامه‌های آينده شما خواهد بود. 

جدا از این، بیمه های عمر و زندگی  در منافع شرکت بیمه ایران که ناشی از سرمایه گذاری در پروژه های کشور است ،مشارکت دارند. یعنی شرکت بیمه ایران منافعی را که از بابت بیمه های عمر کسب می کند را در بین بیمه شدگان خود تقسیم می کند.یعنی شما در یک فعالیت اقتصادی بزرگ نیز سهیم هستید و سود بهتری نصیب شما خواهد شد. پس با خیال راحت عضو خانواده بزرگ بیمه ایران شوید، زیرا سرمایه های شما در مکانی امن برای شما پس انداز می شوند.

 

مزایای بیمه عمر برای زنان و زنان خانه د ار چیست؟ 

– تامین آتیه 

– پوشش های بیمه ای فوق العاده (عمر،حادثه، بیماری خاص، سرطان )

– ایجاد یک سرمایه گذاری مطمئن 

– درآمدی خوب برای دوران بازنشستگی

– ایجاد آرامش در طول زندگی

– داشتن سرمایه و درآمدی برای روز مبادا

– امکان دریافت وام از محل بیمه عمر به تعدد

سود روزشمار تضمینی ( بالاتر از سود بانکی )

*چرا زنان باید به فکر یک سرمایه بازنشستگی باشند؟چون که زن ها از مرد ها آسب پذیر ترند، کار کردن برای زن ها در سن های بالا خیلی مشکل تر است نسبت به مردها یا می توان گفت کسب درآمد لازم برای گذران زندگی برای زن ها مشکل است. و این که باید زن ها در دوران بازنشستگی یک پشتوانه مالی اختصاصی داشته باشند. 

*مدت بیمه عمر و تامین آتیه برای زنان: تمامی خانم ها می توانند خود را بین 5 تا 30 سال بیمه نمایند. ( البته بیمه با مدت زمان طولانی تر باعث ایجاد سرمایه های بهتری می گردد)

*با چه مبلغی می توانیم خود را بیمه نماییم؟ تمامی زنان خانه دار و یا شاغل با پرداخت حداقل پنجاه هزار تومان در هر ماه و یا حداقل 300 هزار تومان در سال مبالغ بالاتر می توانند خود را بیمه نماید. ( لازم به ذکر است کلیه ی پوشش های بیمه ای و مبلغ سپرده شما بر اساس حق بیمه ی پرداختی بیمه شدگان تنظیم می شوند، بدیهی است با پرداخت حق بیمه هایی با مبالغ بالاتر پوشش های بیمه ای و مبلغ سپرده بازنشستگی افراد نیز بالاتر می روند.)

*چه زمانی برای بیمه شدن خانم مناسب است؟ فردا دیر است، از همین امروز به فکر برنامه ریزی مالی برای آینده خود باشید ! چرا که تا تصمیمی اتخاذ نشود، تغییری در زندگی رخ نمی دهد ! و این قانون است !

توجه فرمائید: بیمه گذار می تواند پوشش های تکمیلی که در بیمه عمر و تامین آتیه قرار دارند را در صورت عدم نیاز فعال نکند و یا با مبالغ کمتری فعال کند. عدم فعال کردن هر یک از پوشش ها ی تکمیلی به معنی افزایش مبلغ نهایی صندوق تامین آتیه آن ها است. ولی توجه داشته باشید هر یک از پوشش های تکمیلی بیمه عمر و تامین آتیه به تنهایی بسیار ارزشمند هستند و در صورت بروز حوادث ، بیماری خاص، از کار افتادگی  یا آتش سوزی منزل مسکونی  برای بیمه شده کمک مالی بزرگی خواهد بود.

بیمه عمر زنان خانه دار شاغل بانوان کودکان

4.6666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (9 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی