تماس برای مشاوره رایگان
88505454

در این بخش با ذکر چند مثال ، چگونگی پرداخت و سرمایه گذاری را در بیمه عمر مان توضیح میدهیم و محاسبه ی استعلام آنلاین بیمه عمر و زندگی مان بیمه ایران ارایه شده:

بعنوان مثال در این جدول فردی 24 ساله ،با پرداخت ماهی 300 هزار تومان نشان داده شده است .و هر ساله 10 درصد به حق بیمه پرداختی اضافه میشود . این درصد به این دلیل اعمال شده است که  با توجه به اینکه در ایران تورم وجود دارد، پولی که قرار است شما در سالهای آتی از بیمه دریافت کنید ، ارزش پولی داشته باشد ( این مقدار از 0 تا 20 % قابل انتخاب است ) .  مدت بیمه نامه 30 ساله درخواست شده است ، یعنی فرد در سن 53 سالگی سرمایه خود را دریافت خواهد کرد. سرمایه فوت سال اول 35 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و چون 05% افزایش سالانه در نظر گرفته شده است ، ببنابراین تمامی پوشش ها به همان مقدار سالیانه 05% افزایش پیدا خواهد کرد زیرا که تمامی پوشش ها وابسته به سرمایه فوت هستند. در انتهای قرارداد فرد به طور تضمینی مبلغ 1 میلیارد و 600 میلیون تومان را دریافت خواهد کرد  و به طور پیش بینی میتواند مبلغی بالاتر را دریافت کند چراکه این رقم تنها سود روزشمار آن است و بعلاوه سود مشارکت در منافع حاصل از سرمایه گذاری های شرکت بیمه ایران میشود. پس یعنی 1 میلیارد و 600 میلیون حداقل پرداختی شرکت بیمه به فرد بیمه گزار است. در انتهای هر سال شرکت بیمه ایران سود مشارکت را اعلام میکند که این مبلغ را به اندوخته شما پرداخت میکند و به این سود ، سود مشارکت میگویند. در سال 93 این سود برابر با 24.9 % بوده است. میتوانید مبلغ پوشش های ارائه شده این فرد را در جدول ببینید که هر کس با توجه به شرایط و سنش میتواند پوشش ها را متفاوت خریداری کند.

توجه: این اعداد و این جداول تنها یک نمونه هستند و تمامی این ارقام قابل تغییر با توجه به سن و میزان پول پرداختی شما دارد. 

jadval-nemune.jpg

چنانچه ملاحظه می فرمایید جدول فوق استعلام بیمه عمر 13 دوره (سال )را نمایش می دهد که بخاطر راحتی مطالعه جداسازی گردیده در ذیل ادامه جدول را به اتفاق بررسی می نماییم تواستعلام بیمه عمر

توجه فرمایید،جداول فوق حدود سرمایه گذاری برای پراداخت ماهیانه 3.000.000 ریال توسط شخصی 24 ساله برای یک دوره سی ساله می باشد، توجه فرمایید شرایط بیمه عمر ایران بسیار انعطاف پذیر می باشد و برای سنین،مبالغ و مدتهای مختلف می توان جداول متنوعی را استخراج و ارائه نمود

جهت دریافت محاسبه استعلام آنلاین بیمه عمر و زندگی بیمه مان بیمه ایران بدون نیاز به ثبت نام شما می توانید روی دانلود کلیک کنید.

 عقد قرار داد در محل کار شما و یا منزل شما با مشاوره ی رایگان

 

3.3666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.37 (15 Votes)

استعلام و ثبت نام آنلاین محاسبات بیمه عمر

انواع بیمه نامه بیمه ایران

مطالب مهم بیمه عمر و زندگی

logo-samandehi

call us1

 

 

 بیمه عمر مان بیمه ایران

بیمه عمر ایران مرجع صدور بیمه عمرآنلاین

تماس تلفنی